Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2011-02-06 20:43:51

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Pokład Widokowy

*Zmrużyła nieco oczy słysząc to dziwne stwierdzenie, no ale nie skomentowała, bo nie chciała, by wracał myślami do tych strasznych dla niego dni. Nie teraz, nie podczas tej kolacji.* Co prawda ja ich nie przygotowałam ale mam nadzieję ,że będą smakować *Sama jadła spokojnie swoją porcję, jednak jej już to jedzenie nieco... zbrzydło. Wolałaby jakieś drobne urozmaicenie diety, coś egzotycznego. Jednak na tym okręcie nie ma co liczyć na takie luksusy. I tak w ogóle należy się cieszyć ze stałych dostaw jedzenia.* Może nie teraz, dobrze? Nie psujmy nastroju *Uśmiechnęła się, bo takie wspomnienia mogłyby u niego wywołać przygnębienie a u niej bezsilną złość na to, że jednak nie zabiła ślimaka*

Offline

 

#32 2011-02-06 20:47:03

Jenathaza

Oficer

Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Pokład Widokowy

*Skinął głową na znak, ze przyjmuje do wiadomości, i jeśli sobie ona tego życzy, to nie powie ani słowa. Na ten temat, oczywiście.*
Ależ tak, są wyśmienite. Niemniej mam nadzieje, ze już wkrótce będę mógł zaprosić cię do restauracji poza naszymi okrętami
*Trochę mniej bezpiecznie, no ale przecież jest tyle planet Cochrelu, gdzie mogliby czuć się bezpieczni. O ile Jena odważy się wsiąść to małego statku*

Offline

 

#33 2011-02-06 21:07:58

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Pokład Widokowy

*Mrugnęła do niego porozumiewawczo* Też mam taką nadzieję. No i będę musiała sobie kupić jakąś sukienkę *Dodała bardziej do siebie ale uśmiechnęła się nieco rozmarzona. Perspektywa jakieś romantycznej kolacji na jakieś urokliwej planecie była bardzo kusząca, a "wyłudzenie" urlopu od Admirała też specjalnie trudne być nie powinno, w sumie sam jej kiedyś zalecał odpoczynek. A Jena jeszcze na rehabilitacji więc taki wypad na jakąś spokojną planetę to nie problem, na Rubieżach było jeszcze sporo planet wolnych od Imperium, a nie mniej urokliwych*

Teona i Jena rozmawiali jeszcze długo w tej sielskiej atmosferze a potem rozeszli się każdy do swoich kwater, z tym, że to ona jego odprowadziła, tak jak obiecała lekarzowi, a potem wróciła do siebie.

Offline

 

#34 2012-11-07 01:45:15

 Tane

Padawan

Zarejestrowany: 2012-03-03

Re: Pokład Widokowy

Tane po rozmowie z Jenathazą maszerował spokojnie po korytarzach  Obrońcy w poszukiwaniu jakiegoś dogodnego miejsca, na tyle spokojnego i mało uczęszczanego by móc oddać się w skupieniu medytacji. Zarówno tak jak kontakt z naturą znajdującą się na planetach cenił sobie możliwość spoglądania w gwiazdy więc ruszył w poszukiwaniu pokładu widokowego. Jako, ze nie znał dokładnie rozmieszczeń sekcji statku Jeny ruszył na ślepo w jeden z pierwszych napotkanych korytarzy.

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Corsanico-Bargecchia Проживание Кале karczew.polskie-szamba-betonowe.pl https://www.worldhotels-in.com https://www.szkodniki-drewna.edu.pl/ Biurko z drewna liczniki na wodę wrocław